Повернутися до звичайного режиму

Щиро вітаємо Вас на сайті

Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Струмочок»

/Files/photogallery/IMG_6726.JPG

Сподіваємось, що Ви знайдете тут для себе багато цікавого, змістовного, різноманітного. На сторінках нашого сайту, який присвячений розвитку та вихованню дітей дошкільного віку, висвітлено інформацію щодо роботи нашого педагогічного колективу у світлі сучасних вимог.
/Files/photogallery/Свято вишиванки 1.jpg Наш садок – це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки. У нас діти вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати одне одного привітно, жити у злагоді, добрі, взаємопорозумінні.
Перебування в нашому садочку допомагає дітям звикнути до нових обставин, дає їм можливість відчути себе особистістю, частинкою маленького колективу, навчитися співпрацювати з іншими дітьми, що в майбутньому допоможе їм без особливих психологічних проблем посісти належне місце у школі, а далі і в житті.
Правило кожного педагога — з перших хвилин перебування дитини в дошкільному закладі оточити її увагою, теплом, цінувати її уподобання, прагнення. В основі педпроцесу – особистісно-орієнтована модель. Впровадження в практику Програми розвитку дітей дошкільного віку «Я у Світі» створює простір для розвитку індивідуальних здібностей, інтересів дитини. Увага і повага до дитини, турбота про її розвиток, здібності, особистісні якості, нахили – найважливіше у роботі нашого дошкільного закладу.

тт

ГІМН ДИТЯЧОГО САДОЧКУ/Files/images/dosyagnennya/Струмочок ДНЗ - копия (2).jpg

У нашому "Струмочку"

Малята всі веселі,

Розумні і кмітливі,

Найкращі за усіх.

Ми щиро Вас запрошуєм,

До нашої оселі,

Де дзвоником веселим

Лунає щирий сміх.

Бо наш садочок це -

Країна сонечка - країна добра,

Країна радості - країна тепла,

Країна сонечка - країна добра,

Чарівна країна моя.

У нашому садочку

Ми як одна родина

Тут все таке цікаве,

І все таке живе.

Дарує усім дітям

Свою любов і ласку

"Струмочок" - наш садочок,

Ми любимо тебе!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.