Вимоги сучасності потребують переорієнтації змісту виховання підростаючого покоління, зміщення акцентів на створення умов для поступового, повноцінного, всебічного розвитку особистості. Для того, щоб навчити дітей жити, успішно діяти у світі, самовизначитися у ньому, необхідно сформувати у них, починаючи з дошкільного віку, ціннісне ставлення до себе, свого образу "Я”, одним із компонентів якого є "Я – здоровий”.

відпочинок Ця парадигма сучасної освіти яскраво відображена в державних документах, а саме: Законах України "Про дошкільну освіту”, "Про охорону дитинства”, "Національній доктрині розвитку освіти”, "Базовому компоненті дошкільної освіти”.

Фізичне виховання дітей в дошкільному навчальному закладі спрямовується на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму; на виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреби в ній, вироблення звички до здорового способу життя. Останнім часом спостерігається зниження числа абсолютно здорових дітей та зріст захворювань дошкільників по всім видам хвороб. Таким чином пошук ефективних засобів, направлених на оздоровлення дітей набуває первинного значення.

Кiлькiсть переглядiв: 655

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.