Повернутися до звичайного режиму

Аналізувати. Вчити сприймати світ критично, задавати питання, спів ставляти факти, шукати логічні зв’язки, перевіряти, думати самостійно.

Балувати. Безумовна любов, хвилинки пустощів, щирі емоції, сюрпризи, похвала-це теплі спогади та заряд любові, які дитина пронесе через все життя.

Вірити людям. З метою формування позитивного світосприйняття, суспільства корисні приклади із життя, настанови, поради, уміння побачити хороше в людині – запорука успішної взаємодії з дорослими.

Гуляти. Педіатри говорять: «Скільки годин ви з дитиною перебували на повітрі,ііі таку оцінку можете поставити собі за день». Зверніться за допомогою до бабусь, дідусів, нехай ці зустрічі перетворяться в добру традицію вашої родини.

Гратися. Іграшка – це головний супутник дитинства, який поруч з дитиною завжди. Але важливим є формування правильних навичок гратися з іграшками, маніпулювати предметами, обстежувати; вчити самостійно гратися та з дорослими.

Дружити. Не дивуйтеся, але уміти дружити це не навичка з народження, а процес що вимагає великої роботи, адже цінувати інших, уміти ділитися, берегти відношення з близькими, допомагати в біді є важливою складовою моральної компетентності дитини.

Експериментувати. Досліджувати світ, проводити досліди з водою, піском, кольорами, конструювати, знаходити нове в природі -це перші відкриття маленьких дослідників, що забезпечують пізнавальний інтерес, мотиви навчатися.

Їздити. Цікаві подорожі є неоціненним досвідом для дитини, незабутніми яскравими враженнями сімейного життя та допоможуть більше пізнати світ.

Жити. В прямому сенсі цього слова. Учити цінити кожну хвилину життя, берегти себе та рідних, насолоджуватися оточуючим світом.

Знайомитися. Уміти знаходити нових друзів, легко і невимушено поводитися в колективі є основою соціалізації дитини, розвитку культури та навичок етикету.

Кататися. Всім добре відомо, що спорт-це здоров'я. Велосипед, скейт, самокат формують розвивають не лише фізичні якості, але й слугують чинником формування стилю життя, хобі, сприяють підвищенню самооцінки.

іфіфіф Ладити. Знаходити спільну мову з іншими, вислухати, миритися, знаходити компроміс є важливою складовою міжособистісного спілкування, що впливає на авторитет дитини в колективі.

Майструвати. Всім відомо, що праця є засобом виховання характеру, формуванню трудових умінь, розвитку наочно-дійового мислення та розуміння користі від праці.

Няньчити. Це і допомога дорослим у вихованні менших братиків чи сестрички, допомога по догляду за птахами, домашніми улюбленцями, що формує цінності турботи та переживання за інших.

Обіймати. Обійми є сильним емоційним засобом виховання дитини, своєрідним діалогом спілкування, що дає впевненість у любові та увазі.

Підтримувати. Бути разом з дитиною в перших починаннях, перемогах і невдачах; бути мудрим порадником та другом по життю.

Радіти. Щиро радіти за дитину, не боятися висловлювати почуття, ділитися позитивними емоціями - ще один чудовий шанс зустрітися з дитинством та прожити ті незабутні враження разом.

Сумувати. Навчання різних варіантів правильного переживання (відсутностівідпочинок людини, певних речей, настрою) допоможе дитині формувати цінність, бережливість, адекватний вияв своїх емоцій.

Святкувати. Уміння перетворити свято на справжнє дійство, виховано поводитися з гостями, вигадувати ігри, конкурси, робити подарунки- допоможе Вашій дитині зберегти традиції сімї та виховає етикет.

Творити. Креативний підхід до життя допоможе проявити своє «Я», забезпечить прояв своєї неповторності, життєдайності.

Учити. Учити всього, що вмієте самі. Передавати знання, навички, секрети приготування, досвід з терпінням та любов'ю.

Фантазувати. Дитяча фантазія розвивається за допомогою і казок, і розгляду картин, читання літератури; вийдіть на галявину та спробуйте уявити що зображають собою хмарки.

Цінувати. Уміти дякувати, проявити увагу, показати своє відношення буде хорошою навичкою у спілкуванні з людьми.

Читати. «Казка вчить, як на світі жить» - так говорить народна мудрість. Дружити з книгою, берегти її, відкривати нові знання допоможуть дитині швидше пізнати навколишній світ та бути мудрим по життю.

Шукати. Не зупинятися на досягнутому, прагнути більше знати, знаходити альтернативи, допоможе сформувати активний спосіб життя та забезпечить пізнавальну потребу.

Щиросердя. Вчити дитину розуміти інших, зичити людям добра, допомагати, бачити хороше в людях та бути відвертим в емоціях.

Кiлькiсть переглядiв: 786