лололололол

Дошкільний період — найбільш оптимальний для розвитку пізнавальної сфери дитини. Тому формування в дошкільнят активно-пізнавального ставлення до навколишньої дійсності і здатності довільно регулювати власну пізнавальну діяльність набуває вирішального значення.

У дошкільному віці дуже важливими є організація дитячого досвіду, його узагальнення та фіксація у вигляді еталонів, символів, умовних позначень, моделей. Все це можливо реалізувати за допомогою використання ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

лололололол

ЛОГІЧНІ БЛОКИ ДЬЄНЕША

Використання логічних блоків в іграх з дошкільнятами дозволяє моделювати важливі поняття не лише математики, але і інформатики: алгоритми, кодування інформації, логічні операції; будувати висловлювання з сполучниками «и», «або», часткою «не» та ін.

Подібні ігри сприяють прискоренню процесу розвитку у дошкільнят простих логічних структур мислення і математичних уявлень.

лололололол

КОЛЬОРОВІ ПАЛИЧКИ КЮІЗЕНЕРА

За допомогою кольорових паличок дітей можна легко підвести до усвідомлення відносин більше-менше , більше-менше на ... , навчити ділити ціле на частини і вимірювати об'єкти умовними мірками, освоїти в процесі цієї практичної діяльності деякі найпростіші види функціональної залежності, вправляти в запам'ятовуванні складу чисел з одиниць і менших чисел, підійти впритул до додавання і віднімання чисел.

лололололол

ТЕХНОЛОГІЯ РАНЬОГО НАВЧАННЯ ЧИТАННЯ ЗАЙЦЕВА

Методика Зайцева націлена на навчання дітей читанню в ранньому віці. А принципи, що лежать в основі системи, зроблять уроки цікавими навіть для наймолодших.

«Кубики Зайцева» дозволяють навчити дитину плавному складовому читанню, минаючи етап складового уривчастого читання, значно скорочують час оволодіння читанням цілими словами, закладають основи грамотного письма.

лололололол

ІГРИ ВОСКОБОВИЧА

Цікавість ігор Вячеслава Воскобовича в тому, що з їх допомогою легко можна навчити розпізнавати кольори, вивчення геометричних фігур, напрямку цифр, букв. І разом з тим гра, яка придумана на основі казки, викликає у дітей радість, емоційне піднесення та збагачує уявлення дітей, сприяє розвитку пам’яті, уваги, мислення.

Кiлькiсть переглядiв: 524

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.