ІСТОРІЯ/Files/images/dosyagnennya/11.jpg

дошкільного навчального закладу

"СТРУМОЧОК"

На окраїні міста, в мальовничому зеленому куточку зручно розташувався дошкільний навчальний заклад "Струмочок", який гостинно відчинив свої двері для малят у 1984 році.
/Files/images/dosyagnennya/22.jpg Дитячий садок знаходиться у затишному місці: свіже повітря, спів пташок, зелене вбрання дерев завжди кличуть дітей до себе на "гостини".
У закладі існує своя маленька історія, яку добре знають працівники й вихованці дитячого садочка. В ній розповідається про те, що на місці сьогоднішньої будівлі стояла сільська біла хата, навколо якої рясно росли дерева, кущі, верболіз і біг "змійкою" маленький, грайливий струмочок. Він був початком невеличкої річки, яка звалася Супрункою. Сюди кожного літнього дня прибігала весела, дзвінкоголоса малеча, яка будувала із піску казкові будинки, фантастичні палаци. Самі діти вказали місце для створення "сонячного містечка".
З тих пір життя в цій казковій будівлі біжить швидко, невпинно, немов струмочок. Звідки й пішла назва дошкільного навчального закладу./Files/images/dosyagnennya/33.jpg

Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Перевєрзєва Тамара Василівна.

В період з 1985 по 1988рік - Бурдун Лідія Василівна

В період з 1988 по 2003 рік - Лєщенко Марія Олексіївна
В період з 2003 по 2010 рік - Горовецька Олена Григорівна
З 2011 року - Мосійчук Ольга Григорівна

Кiлькiсть переглядiв: 831

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.