Для програмно-методичного забезпечення освітнього процесу використовуються навчальні видання, рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2019/2020 навчальному році розміщені на сайті Міністерства освіти і науки України (http://mon.gov.ua/activity/education/doshkilna/norm-baza.html).

Програмно-методичне забезпечення освітнього процесу ДНЗ «Струмочок» в 2019-2020 н.р.

I. Базовий компонент дошкільної освіти

II. Освітні програми:

1. Оновлена програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»(ранній та молодший дошкільний вік)

2. Освітня програма для дітей середнього та старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

III. Парціальні програми:

1. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»

2. Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху «Дитина в світі дорожнього руху»

3. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина»

4. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років «Дитяча хореографія» (для організації хореографічного гуртка «Веселі черевички»).

5. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гру в шашки «Цікаві шашки» (для організації інтелектуального гуртка «Цікаві шашки»).

6. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в настільний теніс «Настільний теніс» (для організації спортивного гуртка «Настільний теніс»)

7. Програма розвитку дитини від 2 до 6 років та методичні рекомендації «Безмежний світ гри з LEGO» (для організації ігрового гуртка «Безмежний світ гри з LEGO»).

Кiлькiсть переглядiв: 1147

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.