Щиро вітаємо Вас на сайті

Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Струмочок»

Сподіваємось, що Ви знайдете тут для себе багато цікавого, змістовного, різноманітного. На сторінках нашого сайту, який присвячений розвитку та вихованню дітей дошкільного віку, висвітлено інформацію щодо роботи нашого педагогічного колективу у світлі сучасних вимог.
Наш садок – це дім, у якому на всіх дітей чекають не лише друзі, вихователі, а й веселі ігри, забави, цікаві екскурсії та чарівний світ казки. У нас діти вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати одне одного привітно, жити у злагоді, добрі, взаємопорозумінні.
Перебування в нашому садочку допомагає дітям звикнути до нових обставин, дає їм можливість відчути себе особистістю, частинкою маленького колективу, навчитися співпрацювати з іншими дітьми, що в майбутньому допоможе їм без особливих психологічних проблем посісти належне місце у школі, а далі і в житті.
Правило кожного педагога — з перших хвилин перебування дитини в дошкільному закладі оточити її увагою, теплом, цінувати її уподобання, прагнення. В основі педпроцесу – особистісно-орієнтована модель. Впровадження в практику Програми розвитку дітей дошкільного віку «Я у Світі» створює простір для розвитку індивідуальних здібностей, інтересів дитини. Увага і повага до дитини, турбота про її розвиток, здібності, особистісні якості, нахили – найважливіше у роботі нашого дошкільного закладу.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.